Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Lubiesz - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

389 000 zł61,60 m² 6 314,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Szukasz mieszkania, które nie wymaga nakładów finansowych? Ta oferta jest dla osób ceniących czas i komfort. Zapomnij o uciążliwych remontach i rosnących cenach materiałów. Tutaj po.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł28 m² 3 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Sprzedam mały lokal na działalność usługowo handlową bez pośredników.,w doskonałym punkcie miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Centrum,Wałcz(Lubiesz + 20 km)

311 610 zł79,90 m² 3 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Z przyjemnością prezentujemy lokal użytkowy o powierzchni ok 80 m2 znajdujący się w samym centrum urokliwego miasta powiatowego Wałcz położonego między dwoma jeziorami. Ta doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z tarasem Człopa

Człopa(Lubiesz + 19 km)

3 500 000 zł400 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:159 894 m²

Niesamowita nieruchomość | Posiadłość | Ranczo | 2 duże stawy | 2 domy | Hala | Stajnia Mam zaszczyt zaprezentować Państwu jedyną w swoim rodzaju, niepowtarzalną nieruchomość! W skład.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł101,72 m² 3 725,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy przy jeziorze, ul. Marii Konopnickiej w miejscowości Wałcz. To jedno z najbardziej zielonych miast w regionie, często nazywane miastem.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł89 m² 1 797,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 3, zlokalizowany na I piętrze budynku mieszkalnego. Nieruchomość o nr ew. 14/27, obręb 0019, szczecinek zabudowana jest czterolokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wołowe Lasy(Lubiesz + 19 km)

150 000 zł5 744 m² 26,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 5744 m , położona w malowniczej miejscowości Wołowe Lasy, w powiecie wałeckim, w województwie zachodniopomorskim. Wołowe Lasy to spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Brzezie

Brzezie(Lubiesz + 10 km)

2 489 000 zł800 m² 3 111,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:120 000 m²

Posiadłość agroturystyczna "nowogródek" położona W lesie 3 km od wsi brzezie W bezpośrednim sąsiedztwie miejscowości biały bór Na sprzedaż przepięknie położona nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł21 423 m² 25,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zarząd powiatu szczecineckiego informuje że w siedzibie Starostwa Powiatowego w Szczecinku przy ul. Warcisława IV 16, na stronie internetowej oraz w Biuletynie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Porost

Porost(Lubiesz + 12 km)

549 000 zł21 200 m² 25,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy nieruchomość gruntową położoną na Pojezierzu Drawskim w okolicy aż siedmiu jezior! Działka o powierzchni 21 200 m2 (2,12 ha) usytuowana w Poroście, pomiędzy Bobolicami.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z piwnicą Lubiesz

Lubiesz,zachodniopomorskie

199 000 zł150 m² 1 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:12 500 m²

Nieruchomość idealna do użytku pod przeznaczenie letniskowo-rekreacyjne położona 6 km od Tuczna w woj. Zachodniopomorskim. Gospodarstwo składa się: - z domu jednorodzinnego w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Lubiesz

Lubiesz,zachodniopomorskie

139 000 zł65 900 m² 2,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka rolna Działka rolna o powierzchni 6,59 ha. w skład działki wchodzą: łąki kl. IV - 1,26 ha

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij